W trosce o pracowników i ich rodziny

Wielu pracodawców także tych prywatnych wyjątkowi troszczy się o swoich pracowników. Mogą oni liczyć na różnego rodzaju premie i nagrody. Są też i tacy pracodawcy, którzy troszczą się o to, aby ich pracownicy mogli wraz w rodzinami wyjechać przynajmniej raz w roku na zasłużony wypoczynek.

Na pewnym dużym ułatwieniem dla wielu pracowników w zorganizowaniu wypoczynku dla siebie i swoich rodzin jest dofinansowanie wypoczynku.

Doskonałą możliwością jest skorzystanie z możliwości wybrania karty Ticket Holiday

Karta zapewnia wypoczynek pracowników zgodnie z ich osobistymi preferencjami. Niczego nie narzuca, pozwala dowolnie wybrać rodzaj imprezy turystycznej i jej miejsce. Jest akceptowana nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Umożliwia otrzymanie atrakcyjnych zniżek w biurach podróży, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i hotelach. Zapewnia pracownikom udany letni wypoczynek całą rodziną. To doskonałe rozwiązanie dla pracodawców, którym zależy na tym, aby ich pracownicy spędzili urlop rzeczywiście wypoczywając. Dzięki temu zregenerują oni swoje siły i z nowym zapałem będą mogli przystąpić do pracy.

Dofinansowanie wypoczynku jest korzystne dla obu stron

Pracownicy mogą zaoszczędzić na kosztach wyjazdu lub wybrać bardziej atrakcyjną ofertę. Z kolei pracodawcy zyskają pewność, że wypoczęci pracownicy będą lepiej wykonywać powierzone im obowiązki. Wysokość dofinansowania do wypoczynku pracowników może być bardzo różna. Zależy ona tylko od pracodawcy. W różnych przedsiębiorstwach może się więc wysokość dofinansowania dość znacznie różnić.

Wypoczynek pracowników może być dofinansowany z różnych źródeł. Środki na dofinansowanie wypoczynku mogą pochodzić zarówno z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, jak również ze środków obrotowych przedsiębiorstwa. Dofinansowanie mogą otrzymać zarówno pracownicy, ja również ich dzieci.

Pracodawca, który zdecyduje się na dofinansowanie wypoczynku swoim pracownikom i ich rodzinom ogromnie zyskuje w ich oczach. Są oni bardziej lojalni w stosunku do niego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *